NASZYJNIK ARTHEMIS RODOWANY

Dostępność: PRODUKT NIEDOSTĘPNY - możemy go wykonać specjalnie dla CIEBIE. Daj znać.
Cena: 399,00 zł 399.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Kod produktu: n-91-1040sn-04

Opis

Niezwykle elegancki i efektowny naszyjnik wykonany ręcznie ze srebra rodowanego (próba 925). Centralnym elementem naszyjnika jest zawieszka będąca odlewem autentycznej monety greckiej pochodzącej z ok. 500 p. n. e., która znajduje się w zbiorach autora biżuterii i stanowiła dla niego inspirację przy tworzeniu kolekcji. 

Biżuteria będzie ozdobą zarówno codziennej stylizacji, jak i wysmakowanym dodatkiem do wieczorowej kreacji.

długość naszyjnika: ok. 43 cm + przedłużka ok. 5,5 cm

wymiary zawieszki: średnica ok. 1,4 cm

symbol: N.91.1040SN.04

Na zamówienie naszyjnik może być wykonany w innej kolorystyce tzn. srebrze jasnym lub srebrze pozłacanym, a także w połączeniu różnych wybarwień srebra (rodowane, jasne, pozłacane).

W kolekcji znajdują się również kolczyki oraz pierścionki.

__________________________________________

Produkt o charakterze unikatowym, robiony ręcznie. 

Każdy kolejny egzemplarz może się trochę różnić od produktu na zdjęciu, zachowując jego charakter.

 

W przypadku braku dostępności produktu na stronie, czas realizacji i cenę potwierdzamy indywidualnie w korespondencji mailowej.

Biżuterii robionej na specjalne zamówienie nie można zwrócić ale zrobimy wszystko by spełniała TWOJE oczekiwania. 

Zasady dotyczące wykonywania biżuterii na zamówienie, zostały opisane w Regulaminie Sklepu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl