dostępność: biżuteria czeka na CIEBIE do odbioru/wysyłki
Delikatny, niezwykle kobiecy naszyjnik wykonany ręcznie z fasetowanych, naturalnych apatytów o barwie błękitnej. Zwieńczeniem naszyjnika jest umieszczony w centralnej jego części fasetowany turkus.
Kamienie znajdują się na jedwabnym, niebieskim sznurku. Zapięcie naszyjnika oraz elementy rozmieszczone na jego długości wykonane ze srebra pozłacanego.
Biżuteria może stanowić zarówno ozdobę codziennej stylizacji, jak i uzupełniać kreację na wyjątkową okazję.
długość: ok. 39 cm
średnica kamieni: ok. 2-3 mm
symbol: N.97.MJ3.30.27
_____________________________________________________________
Produkt o charakterze unikatowym, robiony ręcznie. Każdy kolejny egzemplarz może się trochę różnić od produktu na zdjęciu, zachowując jego charakter.
W przypadku braku dostępności produktu na stronie, czas realizacji i cenę potwierdzamy indywidualnie w korespondencji mailowej.
Zasady dotyczące wykonywania biżuterii na zamówienie, zostały opisane w Regulaminie Sklepu oraz w zakładce: https://i-techne.com/strona/informacje-dla-klienta.
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny:
- +48 61 851 85 43,
- kom. +48 794 545 777
lub mailowy: galeria@galeriatechne.pl
___________________________
Pokaż tę biżuterię znajomym: