O nas

 

Techne  to pochodzące ze starożytnej Grecji pojęcie łączące sztukę i rzemiosło 

Galeria TECHNE to miejsce prezentujące wyjątkową i starannie wyselekcjonowaną kolekcję nowoczesnej biżuterii, wybraną zgodnie z najnowszymi trendami ale też z szacunkiem dla kanonów sztuki jubilerskiej. Nasze kolekcje są osadzone w aktualnych trendach, przykuwają uwagę i fascynują formą. Biżuteria TECHNE jest jak nowoczesna kobieta - zachwycająca, piękna i niezwykle różna! TECHNE łączy piękno z jakością współpracując z najlepszymi projektantami.

Galeria TECHNE powstała w 1996 roku z pasji do biżuterii oraz fascynacji designem. Jej założycielką jest historyk sztuki Anna Sokolnicka-Elzanowska, której rodzinna tradycja jubilerska sięga XIXw. Od momentu powstania TECHNE jest miejscem, w którym wiele się dzieje: wystawy, pokazy, spotkania. To nie tylko salon z biżuterią ale też miejsce spotkania ciekawych ludzi, których łączy wrażliwość i zainteresowanie wyjątkową biżuterią.

Nazwa "TECHNE" pochodzi od starogreckiego pojęcia łączącego sztukę i rzemiosło w jedno. Greckim słowem "téchne" określano szeroko rozumianą umiejętność wykonywania rzeczy wg pewnych reguł estetycznych. Ten sposób myślenia o biżuterii przyświeca powstawaniu autorskiej selekcji, którą prezentujemy w TECHNE.

   

TECHNE ceni DOBRY DESIGN, szanuje INDYWIDUALNOŚĆ, kocha PIĘKNO, śledzi TRENDY, poszukuje NOWOŚCI!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl